Cennik usług na 2018

AKTUALNY CENNIK ORAZ ZASADY REZERWACJI

1. Rezerwacji można dokonać meilowo lub telefonicznie  (meil :  krolewskasosna@o2.pl       tel: 692 799 223 )

2. Nastepnie należy dokonać wpłaty zadatku w wysokości 30 % kwoty ogólnej w ciągu 7 dni na konto :

44936400002006061694200001

adres do wpłaty : Ośrodek Królewska Sosna            Borowski Las 15           11-731 Sorkwity

Zagraniczni : IBAN  PL  44936400002006061694200001               SWIFT : POLUPLPR

Otrzymaną zaliczkę potwierdzimy na zapytanie meilowe wpłacającego lub esemesem na podany numer kontaktowy.

3. Pozostałą należność regulują Państwo gotówką bądź kartą płatniczą w recepcji w dniu przyjazdu.

4. Skrócenie zamówionego pobytu przez Gościa nie powoduje zwrotu należności za niewykorzystany okres.

5. Zadatek zwracamy na 21 dni przed zamówionym przyjazdem.

6. Doba rozpoczyna się o godzinie 15 w dniu przyjazdu a kończy się o godzinie 10 w dniu wyjazdu.

7. W każdym domku i apartamencie znajduje się regulamin pobytu w naszym ośrodku z którym prosimy się zapoznać

OFERTA NOCLEGOWA

H O T E L : PARTER  :    Apartament nr 1;    Apartament nr 2 ;    Apartament nr 3

Apartament nr 1 - 4 osobowy, pokój dzienny z funkcją spania, kuchnia w pełni wyposażona, łazienka z natryskiem, sypialnia z dwoma wygodnymi łożami. Cena 270 zł za dobę.

Apartament nr 2 - 4 osobowy, pokój dzienny z funkcja spania ( dwie sofy wypoczynkowe), kuchnia w pełni wyposażona, łazienka z natryskiem, sypialnia z dwoma łożami. Cena 270 zł za dobę.

Apartament nr 3 - 3 osobowy,  ( dwa tapczany, kanapa w części dziennej i kuchnia, łazienka z natryskiem.       Cena 180 zł za dobę.

Każdy z apartamentów ma do dyspozycji stół i fotele przed zadaszonym wejściem, leżaki, ręczniki, suszarkę do włosów i do suszenia bielizny, swobodny dostep do WI- FI, TV.

PIĘTRO  :  Apartament nr 1 ;  Apartament nr 2;  Apartament nr 3;  Apartament nr 4                              Pokój nr 5;   Pokój nr 6

Apartamenty nr 1 i nr 2 z tarasami widokowymi - 4 osobowe, pokój dzienny z funkcją spania, kuchnia w pełni wyposażona, łazienka z natryskiem, sypialnia z dwoma wygodnymi spaniami. Każdy z apartamentów posiada duży balkon z pieknym widokiem na okolicę, leżaki, ręczniki, suszarkę do włosów i do bielizny, TV, Wi - Fi.                   Cena 265 zł za dobę.

Apartamenty nr 3 i nr 4 -  4 osobowe, pokój dzienny z funkcją spania, kuchnia w pełni wyposażona, łazienka z natryskiem, duże i wygodne sypialnie z garderobami, TV, Wi - Fi, ręczniki, suszarka do włosów, suszarka do bielizny, leżaki. Apartamenty są bardzo przestronne a ich mieszkańcy korzystają ze swobodnego relaksu w ogrodzie,  m.in. z grilla. Cena 250 zł za dobę.

Pokoje nr 5 i nr 6 - 2 osobowe. Każdy z pokoi jest wyposażony w małżeńskie łóżko, kanapę, lodówkę, czajnik elektryczny, podstawową zastawę stołowę. Łazienka z natryskiem, ręczniki, suszarka do włosów. TV, Wi - Fi.         Cena 140 zł za dobę

W podziemiach hotelu znajduje się Piwniczka pod Amorem czynna w godzinach popołudniowo - wieczornych.  Jest to lokal klubowy z drink barem, bilardem, dostępem do internetu, tv, projektorem, również z kącikiem zabaw dla dzieci.

DOMKI WOLNO STOJĄCE

Apartament pod Dębami - 4 - 6 os. jest budynkiem wolno stojącym w wyodrębnionej przestrzeni, posiada przestronny i wygodny do wypoczynku salon z funkcją spania połączony z wpełni wyposażoną kuchnią, dwie osobne sypialnie  ( w każdej kanapa ) oraz łazienkę z natryskiem, TV. Zaletą jest duży taras wyposażony w meble ogrodowe, grill, leżaki. Ponadto dużo swobody wokół, miejsce parkingowe na dwa samochody. Obok apartamentu rosną dwa dęby. Cena 270 zł za dobę.

Domki standard 4 - 5 os. - w ofercie posiadamy 23 domki które cieszą się powodzeniem ze względu na wygodę mieszkania, urokliwe usytuoawnie i swobodę wypoczynku. Cena 245 zł za dobę.

Każdy domek posiada wygodny salonik z funkcją spania połączony z aneksem kuchennym, dwie osobne sypialnie, łazienkę z natryskiem, taras z meblami ogrodowymi.

Rozmieszczenie spań: I sypialnia z podwójnym łóżkiem, II sypialnia z dwoma tapczanami. Salon z funkcją spania. Domki maja ładne wnetrza i nowe wyposażenie, ciepłą wodę w łazience i kuchni.
Wnątrza domków w galerii ( ikonka Domki 4 - 5 osobowe )

Uwaga ! W domkach nie ma telewizorów z powodów od nas niezależnych. TV mozna ogladać w Gospodzie i Piwniczce pod Amorem.

Domek Holenderski - 4 - 5 os. - komfortowy, pieknie usytuowany z dużym tarasem widokowym. Dwie osobne sypialnie, jedna z małżeńskim łożem, druga z dwoma odrębnymi łóżkami, wygodny i przestronny salon z funkcją spania, TV, kuchnia bogato wyposażona, łazienka z natryskiem i wc. Na tarasie stół rodzinny i fotele. Polecamy.   Cena 270 zł za dobę.

Domki Bliźniaki LUX - 4 osobowe, nowe domki oddane w 2017, komfortowe, dwie sypialnie, salon TV, łazienka z natryskiem, pełna kuchnia, taras z meblami ogrodowymi. 270 zł doba

Nazwy domków ; Dzika Gęś, Kurka Wodna, Szara Myszka, Rączy Jeleń, Konik Polny, Rudy Rydz.                                W Galerii Domki Bliżniaki

Wynajęcie naszej przyczepy:

 • wynajęcie przyczepy nr 1 kosztuje 150 zł doba / dł 9 m, wygodne spania, bogate wyposażenie
 • Goście mieszkający w naszych przyczepach korzystają bezpłatnie z ogólnodostępnych łazienek

CUMOWANIE ŁODZI PRZYWIEZIONEJ PRZEZ GOŚCIA - 10 zł doba lub 150 zł za sezon letni.

Przyjazd z własną przyczepą:  ceny za 1 dobę

 • przyczepa wraz z przystawką - 25 zł
 • pobyt 1 osoby 16 zł
 • dzieci do lat 4 - bezpłatnie
 • dzieci od 4 - 10 lat - 8 zł
 • podłączenie do prądu 12 zł doba /1200vat : 6 A )
 • samochód ( parking niestrzeżony ) - 8 zł
 • motocykl ( parking niestrzeżony ) - 5 zł
 • pawilon part (ogród) - 7 zł
 • skorzystanie z pralni - 12 zł wsad
 • Ustawienie campera - 20 zł

ROCZNA OPŁATA ZA PRZYCZEPĘ PRYWATNĄ WYNOSI 1500 zł.

Dodatkowe opłaty uiszczane przy przyjeżdzie :              WYPOŻYCZENIE ŁODZI - 35 zł doba / 8 zł godzina

 • pobyt 1 osoby - 16 zł                                  ROWER WODNY Typu ŁABĘDŹ 4 os. 35 zł / godz.
 • przyłącze elektryczne - 12 zł                        ROWER WODNY Typu Łabędź 2 os.  25 zł / godz.
 • parking samochodu - 8 zł
 • dzieci od lat 4 - 10 lat - 8 zł                         ROWER WODNY Typu Cabriolet 4 os. 35 zł / godz.

Uwaga :

Do domków i hotelu nie przyjmujemy z psami.

Nie dotyczy to pola namiotowego i przyczep. Opłata wynosi 8 zł doba. Psy nie mogą biegać luzem, muszą być prowadzane na smyczy i posiadać aktualne szczepienia.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie w godzinach 9-20 pod nr tel. 89 742 73 67 lub     692 799 223 bądź meilem krolewskasosna@o2.pl


Wystawiamy faktury imienne i dla firm.

Płatność za usługi można dokonać gotówką bądź kartą.

Może się zdarzyć iż z przyczyn losowych nie mogą Państwo do nas przyjechać. W takiej sytuacji prosimy o szybką informację która być może pozwoli nam sprzedać zarezerwowany termin i tym samym zwrócić Państwu zaliczkę.

Jakie dane trzeba podać w ośrodku wczasowym, hotelu, campingu ?

Jeśli przyjeżdżamy do ośrodka wczasowego, campingu czy hotelu proszeni jesteśmy o podanie naszych danych.       Czy musimy je udostępnić, jeśli tak, to jakie?

Każda osoba która przybywa do ośrodka, hotelu, pensjonatu, jest zobowiązana podać dane które są niezbędne do jego identyfikacji i świadczenia usług. Zameldowanie dokonuje się u właściciela ośrodka lub u osoby przez niego upoważnionej poprzez przedstrawienie dowodu osobistego. Dane które muszą być pozyskiwane w celu realizacji świadczenia usług noclegowych to:  imię i nazwisko, adres pobytu stałego, data przybycia i czas trwania pobytu.          Gość hotelowy ma prawo do ochrony danych osobowych, prywatności która obejmuje zachowanie w tajemnicy faktu jego pobytu w danym ośrodku czy hotelu. Dane osobowe gości pozyskiwane przy wpłacaniu zaliczek lub meldowaniu  w recepcji ośrodka Królewska Sosna są danymi chronionymi i nie są udostępniane osobom trzecim.

Polecamy nasz Pensjonat Babie Lato w Grabowie - 5 km od ośrodka

Komfortowe apartamenty,   wiata grillowa,   piękny ogród z miejscem zabaw dla dzieci

ŚWIETNE WARUNKI I ŚWIETNE CENY

www.babielato.net < ( kliknij )

Królewska Sosna 2010
Designed by Net-Service.pl
tel. 089 742 73 67
kom. 692 799 223
email:krolewskasosna@o2.pl