Domki

OFERTA NOCLEGOWA OBEJMUJE

 

DOMKI LUX 6 os. ( 4 szt )   Nowość w ofercie

DOMKI LUX 4 os.pojedyńcze ( 4 szt )

DOMKI BLIŹNIAKI LUX 4 os ( 4 szt )

DOMKI STANDARD 4 - 5 os. ( 23 szt)

DOMEK HOLENDERSKI 4-5 os. ( 1 szt )

APARTAMENT POD DĘBAMI, 4 - 6 os. ( 1 szt )

APARTAMENTY I POKOJE W BUDYNKU HOTELOWYM ( opis poniżej )

PRZYCZEPA CAMPINGOWA 4 os ( 1 szt )

DOMKI LUX 6 osobowe - 450 zł doba nowość w naszej ofercie !

Domki usytuowane blisko plaży z pięknym widokiem na Piłakno, 56m2, trzy sypialnie, salon z kuchnią, duża łazienka, wygodne i pięknie urządzone. Do obejrzenia w Galerii.

Szczegóły wyposażenia:

Sypialnia I - łoże małżeńskie z widokiem na jezioro,  Sypialnia II i III - w każdej po dwa łóżka, obszerne szafy na garderobę, w salonie wygodne meble wypoczynkowe, TV, kuchnia wyposażone w jednopalnikową kuchenkę do podgrzewania ( zakaz smażenia ryb i mięsa) bogate wyposażenie stołowe, w łazience ręczniki, suszarka do włosów   oraz do ubrań, na tarasie meble ratanowe. Grill wyłącznie na trawniku, poza tarasem.

Nazwy domków : Baba Jaga, Dobra Wróżka, Nimfa Wodna,  Leśna Boginka


DOMKI LUX 4 osobowe - 280 zł doba

Domki oddane w 2018, 36 m2, taras z meblami ogrodowymi, dwie oddzielne sypialnie, salon z kuchnią,TV, łazienka        ( ręczniki, suszarka do włosów i do ubrań. Kuchnia wyposażona w kuchenkę jednopalnikową do podgrzewania ( zakaz smażenia ryb i mięsa) bogata zastawa stołowa.

Nazwy domków : Mądra Sowa, Złota Rybka, Dumny Łabędź, Żaba Śmieszka

DOMKI CAPINGOWE STANDARD 4 - 5 os. 56 m2 powierzhni całkowitej. 245 zł doba.

Domek posiada przestronny salonik z funkcją spania połączony z aneksem kuchennym, dwie osobne sypialnie, łazienkę z natryskiem oraz taras widokowy z meblami ogrodowymi. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, czajnik elektryczny, pełną zastawę stołową, brak kuchni do gotowania. Kuchenkę elektryczną można wypozyczyć w recepcji Nie zapewniamy naczyń do gotowania i smażenia. Od tego roku na wyposażeniu brak grilli. W ośrodkowym sklepie można kupić grill jednorazowy.

Rozmieszczenie miejsc do spania - I sypialnia z podwójną kanapą, II sypialnia z dwoma tapczanami, salon z dużą kanapą wypoczynkową. Nasze domki są starannie wykończone i wypozażone w nowe sprzęty. Zdjęcia w galerii.

UWAGA ! ROZMIESZCZENIE I NUMERY DOMKÓW ZNAJDUJĄ  SIĘ U DOŁU STRONY GŁÓWNEJ

DOMKI BLIŹNIAKI LUX - w ofercie noclegowej od lipca 2017, 4 os. - 280 zł doba.

Domki Bliźniaki posiadają dwa osobne nie krępujące wejścia po przeciwnych stronach budynku. Pieknie położone na równym terenie. Domek posiada salon z TV, kuchnię z bogatą zastawą, dwie oddzielne  sypialnie wyposażone w materace Med Line, łazienka z natryskiem, ręczniki, suszarka do włosów, suszarka do bielizny, duży taras z meblami ogrodowymi i leżakami na zewnątrz. Zakaz smażenia ryb i mięsa. Do obejrzebnia w Galerii ikonka Domki Bliźniaki.

Nazwy domków: Cwany Lis, Płocha Sarna, Dzika Gęś, Kurka Wodna, Szara Myszka, Rączy

Jeleń, Konik Polny, Rudy Rydz

DOMEK HOLENDERSKI - 4 - 5 osobowy, 100 m2 z tarasem -  280 zł doba.

Komfortowo wyposażony, dwie osobne sypialnie w tym jedna z małżeńskim łożem, przestronny salon z TV, kuchnia w pełni wyposażona w zastawę stołową , czteropalnikowa kuchenka, dwie lodówki, łazienka z wc i natryskiem.          Domek posiada przestronny taras z meblami ogrodowymi, który zapewnia wypoczywającym komfort oraz intymność. Otoczenie domku stanowi piekna roślinność .Zdjęcia Domku Holenderskiego znajdują sie w Galerii.


HOTEL (wszystkie zdjęcia apartamentów i pokoi są podpisane , można je zobaczyć w OFERCIE i GALERII  ikonka Hotel-Apartamenty )

PARTER ; Apartament nr 1 i nr 2 - 4 osobowe. 280 zł doba.

Apartamenty znajdują się na parterze z bezpośrednim wyjściem do ogrodu gdzie można leżakować, grillować i podziwiać zachody słońca nad jeziorem. Każdy z nich dodatkowo posiada na własny uzytek meble ogrodowe ustawione na tarasie wejściowym do środka pomieszczenia. W ogrodzie znajduje się fontanna i trampolina.

Na wejściu znajduje się dzienny pokój wypoczynkowy z funkcją spania połaczony z pełnym aneksem kuchennym.     Z pokoju dziennego przechodzimy do sypialni z dwoma wygodnymi łożami i TV. Apartamenty posiadają wygodne łazienki z natryskiem, ręcznikami i suszarką do włosów. Wi-Fi.

Apartament nr 3 - 3 osobowy. 200 zł doba.

Apartament mieści sie na parterze z wyjściem do ogrodu i sąsiaduje z apartamentem nr 1 i nr 2.

Jest to duży pokój z wydzieloną częścią dzienną z funkcją spania i aneksem kuchennym. W sypialni dwa tapczany. Duża łazienka z natryskiem,  ręczniki, suszarka do włosów, na tarasie meble ogrodowe do wyłącznej dyspozycji.       TV i Wi- Fi.

PIĘTRO ;

Apartament nr 1 i nr 2, - 4 osobowe. 270 zł doba.

Apartamenty  tarasami widokowymi na las. Na wejściu pokój dzienny wypoczynkowy z funkcją spania, połączony z pełnym aneksem kuchennym, duża sypialnia z dwoma łożami, łazienka z natryskiem,  ręczniki, suszarka do włosów.  TV i Wi-Fi.


Apartament nr 3 i nr 4 - 4 osobowe. 250 zł doba.

Znajduja sie na piętrze, bez tarasu widokowego. Duża powierzchnia, komfort mieszkania.

Na wejściu pokój dzienny wypoczynkowy z funkcją spania, pełny aneks kuchenny. Sypialnia z dwoma łożami i garderobą.Łazienka z natryskiem, ręczniki, suszarka do włosów. TV i WI Fi.

Pokój nr 5 i nr 6  - 2 osobowy. 160 zł doba.

Pokoje na piętrze, jedno pomieszczenie, małżeńskie łóżko, kanapa dzienna, lodówka, czajnik elektryczny, łazienka z natryskiem, ręczniki, suszarka do włosów, TV i Wi Fi.

Do hotelu nie przyjmujemy z pieskami. W pomieszczeniach obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

APARTAMENT POD  DĘBAMI - 4 - 6 osobowy. 280 zł doba.

Apartament składa się z wygodnego salonu wypoczynkowego z funkcją spania ( dwie kanapy) który jest połączony z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym w sprzety do gotowania. Apartament posiada dwie osobne sypialnie, każda wyposażona w kanapę. Łazienka z natryskiem, ręczniki, suszarka do włosów. Spora przestrzeń wokół domku oraz duży zadaszony taras z meblami ogrodowymi, leżakami i grillem. Wadą jest brak widoku na jezioro.

PRZYCZEPA CAMPINGOWA - 4 os. 150 zł doba

Przyczepa stoi w atrakcyjnym miejscu z którego roztacza sie piekny widok na jezioro. Wewnątrz znajdują się dwa wygodne podwójne spania, aneks kuchenny posiada lodówkę, czajnik elektryczny, kuchenkę, zastawę stołową, bieliznę pościelową, przedsionek z meblami ogrodowymi. Łazienki znajdują się na terenie ośrodka i są bezpłatne. Przyczepa nie jest podłaczona do wody, krany z wodą pitną w zasiegu wzroku.

Zapraszamy Państwa do Galerii gdzie możecie obejrzeć jak wyglada nasz ośrodek.

Uwaga!!  W domkach i apartamentach obowiązuje zakaz palenia papierosów oraz smażenia ryb.

Poniżej zdjęcia domków w cenie 245 zł ( więcej w galerii )


Królewska Sosna 2010
Designed by Net-Service.pl
tel. 089 742 73 67
kom. 692 799 223
email:krolewskasosna@o2.pl