HOTEL

W roku 2014 oddaliśmy do użytku niewielki budynek hotelowy któego archtektura nawiązuje do otoczenia i mazurskiego klimatu.

Składa się on z trzech poziomów- na parterze i piętrze znajdują się pokoje i apartamenty dla gości. Zdjęcia apartamentów i pokoji znajdują się w Galerii głównej i każde z nich jest podpisane u dołu. Apartamenty są rodzinne, każdy podzielony na pokój sypialny i pokój dzienny z kuchnią i łazienką. Pokoje 2 os. mieszczą się na piętrze i są wyposażone w małżeńskie łóżko,kanapę,lodówkę.

W całym budynku jest dostęp do Wi-Fi.

W podziemiach znajduje się Piwniczka pod Amorem czynna do 22.

W drink- barze serwujemy iście mazurskie drinki jak Drink Drucha Borucha, Szaleństwo Ekologa, czy Przygoda Gajowego Wichury. Ponadto przyrządzamy smaczne przekąski, desery lodowe, różne kawy, grzańce z korzennych win. Tutaj nasi goście mogą napić się regionalnego piwa i dać upust emocjom, oglądając na dużym ekranie rozgrywki polskiej reprezentacji.

W Piwniczce mamy bilard, TV, Wi-Fi, projektor, sprzęt muzyczny.

Dużym atutem tego miejsca jest orginalne umeblowanie. Stoły , ławy, drzwi oraz piękne meble barowe zostały wykonane ręcznie z naturalnego drzewa z niezwykłą dbałością o sczegóły, a całość uzupełniają olejne obrazy o tematyce wina .....  pijcie wino, pijcie wino, nie wierzycie że to cud, gdy strumienie wina płyną to na serce istny miód.

a w chłodne wieczory można się ogrzać przy kominku....

zdjęcia apartamentów i pokoii poniżej (Piwniczki pod Amorem w galerii głównej)


Królewska Sosna 2010
Designed by Net-Service.pl
tel. 089 742 73 67
kom. 692 799 223
email:krolewskasosna@o2.pl