Kuchnia

Gospoda Duża Baba - karta dań znajduje się w Galerii.

Każdego dnia szykujemy duży wybór śniadań, przekąsek, dań dnia i różego rodzaju innych potraw.         W upalne dni serwujemy koktajle ze świeżych owoców i warzyw, chłodniki, sałatki. Specjalnością naszej kuchni są pyszne domowe pierogi z różnymi nadzieniami, ryby na wiele sposobów,  świeże kurki w zupach i farszach do mięs. Dla smakoszy polecamy pieczone kaczki i gęsi, golonkę w kapuście z grzybami, wyborne flaki. Na koniec pobytu, Goście mogą zabrać do swoich domów chleb na zakwasie, firmowy smalec i ryby w winnych zalewach. Wszystko to do kupienia w naszym sklepie.

Szczegółnie lubiane dania : nasze danie firmowe to duża baba ziemniaczana z boczkiem !

  • zupa pokrzywowa (serwowana od maja do początku lipca, gdy pokrzywa jest jeszcze delikatna)
  • zupa rybna, wykwintna, bogata w mięso szlachetnych ryb.
  • zupa kurkowa i borowikowa
  • gulasz z dzika
  • placek cygański z mięsem i warzywami, na ostro, od lat uwielbiany przez Gości
  • " mazurski półmisek" (lin, szczupak, okoń, sielawa, leszcz, płoć) Świeże ryby które kupujemy od miejscowych rybaków.

Przy układaniu menu bierzemy pod uwagę propozycje dla dzieci.

Drink Bar "Piwniczka pod Amorem " - stylowe i klimatyczne miejsce, przyjazne dla dorosłych i dzieci. Serwujemy koktajle owocowe, wyśmienite desery lodowe, pyszne herbaty i kawy, grzańce winne. Można zagrać w bilad i posłuchać muzyki.                                                 Ceny popularnych drinków w granicach 12 - 18 zł. Piwniczka otwarta do 22.

Nie ma zdjęć w tym albumie.Błąd: Szablon o nazwie "", który ustawiony jest dla obecnego albumu, nie istnieje. Wejdź w panel administratora modułu Foto-Albumy i przywiąż inny szablon do tego albumu.
Królewska Sosna 2010
Designed by Net-Service.pl
tel. 089 742 73 67
kom. 692 799 223
email:krolewskasosna@o2.pl