Kuchnia

Gospoda Duża Baba - karta dań znajduje się w Galerii.

Każdego dnia szykujemy duży wybór śniadań, przekąsek, dań dnia i różego rodzaju innych potraw.         W upalne dni serwujemy koktajle ze świeżych owoców i warzyw, chłodniki, sałatki. Specjalnością naszej kuchni są pyszne domowe pierogi z różnymi nadzieniami, ryby na wiele sposobów, dziczyzna, świeże kurki w zupach i farszach do mięs. Dla smakoszy polecamy pieczone kaczki i gęsi, golonkę w kapuście z grzybami, wyborne flaki. Na koniec pobytu, Goście mogą zabrać do swoich domów chleb na zakwasie, firmowy smalec i ryby w winnych zalewach. Wszystko to do kupienia w naszym sklepie.

Szczegółnie lubiane dania : nasze danie firmowe to duża baba ziemniaczana z boczkiem !

  • zupa pokrzywowa (serwowana od maja do początku lipca, gdy pokrzywa jest jeszcze delikatna)
  • zupa rybna, wykwintna, bogata w mięso szlachetnych ryb.
  • zupa kurkowa i borowikowa
  • gulasz z dzika
  • placek cygański z mięsem i warzywami, na ostro, od lat uwielbiany przez Gości
  • " mazurski półmisek" (lin, szczupak, okoń, sielawa, leszcz, płoć) porcja dla dwóch osób.                       Świeże ryby które kupujemy od miejscowych rybaków.

Przy układaniu menu bierzemy pod uwagę propozycje dla dzieci.

Drink Bar "Piwniczka pod Amorem " - stylowe i klimatyczne miejsce, przyjazne dla dorosłych i dzieci. Serwujemy koktajle owocowe, wyśmienite desery lodowe, pyszne herbaty i kawy, grzańce winne. Można zagrać w bilad i posłuchać muzyki.                           Ceny popularnych drinków w granicach 10 - 15 zł. Piwniczka otwarta do 22.

Nie ma zdjęć w tym albumie.Błąd: Szablon o nazwie "", który ustawiony jest dla obecnego albumu, nie istnieje. Wejdź w panel administratora modułu Foto-Albumy i przywiąż inny szablon do tego albumu.
Królewska Sosna 2010
Designed by Net-Service.pl
tel. 089 742 73 67
kom. 692 799 223
email:krolewskasosna@o2.pl